Наші вакансії

Наша компанія – це команда однодумців, метою яких є надання професійних послуг у сфері нерухомості та повна відкритість перед клієнтом. У своїй діяльності ми дотримуємося трьох основних засад: професіоналізм, чесність, надійність. Тому, перш ніж прийняти нового співробітника до нашого дружного колективу, ми дуже уважно оцінюємо його кандидатуру. Професійна команда – запорука успіху нашої компанії. Ми дуже уважно та дбайливо підходимо до процесу формування нашого кадрового складу та приділяємо багато часу та сил виробленню та реалізації кадрової політики.РК «VIPagent» постійно розвивається та здійснює пошук та набір співробітників. Тому, якщо Ви успішний менеджер або перспективний молодий фахівець, який прагне професійного зростання і кар'єри, приєднуйтесь до нашої команди!

Далі Ви можете ознайомитись зі списком відкритих вакансій чи надіслати нам своє резюме за адресою vipagentua@icloud.com

  Умови роботи:

• обладнані робочі місця;

• технічне оснащення;

• графік вільний;

• високі % угод;

• дружній колектив.

   Початківцям:

• безкоштовне навчання;

• реальні заробітки;

• підтримка та супровід експерта.

  

Досвідченим:

• рекламна та технічна підтримка;

• відсотки, що збільшуються;

• можливість карєрного росту.

 

Що таке професія "Ріелтор"?

Однією з основних категорій приватної власності в Україні є нерухомість. Якщо говорити про харківський регіон, то активний приплив фізичних та юридичних осіб та швидкі темпи житлового будівництва породжують особливо високий попит на ріелторські послуги. Робота у сфері широко затребувана на ринку праці.

Саме собою поняття «ріелтор» (від анг. realty — нерухомість) досить широке. Під ним мається на увазі фахівець, чия діяльність загалом пов'язана з угодами з нерухомості. Це посередник між продавцем і покупцем, завдання якого входить знайти максимально вигідні умови для свого клієнта.  Залежно від виду нерухомості розрізняють кілька спеціалізацій у професії ріелтора. Насамперед ринок житла поділяється на первинний та вторинний, крім того, нерухомість ділиться на житлову та комерційну. Ріелтор, який працює на будь-якому з перерахованих вище напрямків ринку, може здійснювати угоди з продажу та оренди. Також існують спеціалізації ріелторів, що працюють виключно з елітною чи заміською нерухомістю.

У більшості сучасних компаній, що спеціалізуються на угодах із житловою та земельною власністю, існує певний перелік ріелторських вакансій. Ось найпоширеніші з них.

  Агент з нерухомості.

Ця посада є стартовою на ринку ріелторських послуг. Робота агента з нерухомості має на увазі самостійний пошук клієнтів, а також роботу з вже наявною базою даних. У завдання агента входить безпосереднє укладання угод із продажу та купівлі квартир, земельних ділянок. У разі обміну він займається підбором найвигідніших для клієнта варіантів. Якщо йдеться про продаж, він знаходить покупців. Крім того, у веденні агента огляд та оцінка самої нерухомості, збирання та підготовка всіх необхідних документів, обхід відповідних інстанцій та оформлення угод. В цілому робота агентів з нерухомості досить схожа незалежно від того, на чому вони спеціалізуються.

Якщо говорити про продаж нових квартир, то ця сфера має свою особливість: тут агенти не зайняті самостійним пошуком клієнтів, а працюють з людьми. До обов'язків цих фахівців входить насамперед грамотно проінформувати клієнта про наявні можливості та оформити угоду. Згодом агент із продажу нерухомості створює власну базу клієнтів.

Необхідними якостями агента нерухомості є активність, комунікабельність, енергійність. На посаду агентів нерухомості досить часто беруть кандидатів без досвіду роботи у відповідній сфері. Однак досвід у продажах завжди кращий.

   Агент з комерційної (нежитлової) нерухомості.

 

Ринок комерційної нерухомості умовно можна поділити на три основні напрямки:

• офісні приміщення;

• торгові площі;

• складські та виробничі площі.

Робота агента не має на увазі пошук клієнтів, поповнення наявних баз даних новими приміщеннями вітається. Обсяги робіт надаються агенцією. Основним завданням агента є проведення операцій з оренди (субаренду) та купівлі-продажу нежитлових приміщень. Робота агента може будуватися як від попиту клієнта, і від пропозиції (об'єкта нерухомості). У першому випадку, агент уточнює параметри приміщення, мета комерційного використання та інші вимоги, після чого приступає до пошуку пропозицій по наявних баз даних. У другому випадку агент вивчає приміщення, запропоноване до реалізації (огляд об'єкта, знайомство з правовстановлюючими документами на об'єкт нерухомості, умовами угоди), після чого пропонує це приміщення потенційним клієнтам агентства або за допомогою рекламної кампанії агентства залучає нових потенційних клієнтів (орендарів, покупців ).

  Вимоги до кандидатів.

Постійне проживання у Харкові чи найближчому регіоні. Досвід роботи вітається, для новачків передбачено безкоштовне навчання у процесі роботи.

    Експерт з житлової нерухомості.
У принципі обов'язки експерта схожі на обов'язки агента з нерухомості. На обох посадах робота полягає в оформленні угод та пошуку клієнтів. Але в посадовій ієрархії ріелторів експерт стоїть дещо вищим — його можна прирівняти, наприклад, до супервайзера в торгівлі. У деяких компаніях агентами вважаються стажери, які ще не мають права самостійного укладання угод, а в основному зайняті збиранням інформації, пошуком варіантів обміну і т.д. У свою чергу, експерти завжди особисто підписують договори та активно працюють із клієнтами. Крім того, вони самостійно оцінюють вартість приміщень, що купуються і продаються. Лише у відділах комерційної нерухомості іноді зустрічаються спеціальні посади оцінювачів, у чиї обов'язки входить визначення якості та ціни приміщень, що продаються. Що стосується різниці між позиціями агента та експерта, то в основному вона полягає у досвіді роботи та розмірі прибутку.

    Вимоги до кандидатів.​ Експерт з нерухомості повинен мати досвід роботи не менше року. На співбесіді звертається увага, скільки угод він провів і наскільки великими вони були. Залежно від конкретної практики, фахівець обирає відділення, в якому хотів би працювати. Експерт повинен мати гарні комунікативні навички. У фірмах, які працюють і з іноземними клієнтами, потрібне знання іноземних мов. Вікові рамки для цієї посади досить широкі — зазвичай експертами з нерухомості працюють люди, які відпрацювали в цій сфері не один рік.

   Начальник відділу.

Як правило, успішні експерти з нерухомості через кілька років роботи займають наступний щабель у кар'єрній ієрархії ріелторів, очолюючи відділи. До обов'язків начальників відділів входить не укладення угод, а управління персоналом. У ряді випадків вони займаються навчанням новачків. Зазвичай експерти переходять на позиції начальників під час відкриття нових філій компанії.

   Вимоги до кандидатів.

Якщо в ріелторській компанії відкривається вакансія начальника відділу, потрібно, щоб людина мала досвід роботи від кількох років в аналогічній позиції. Також необхідне глибоке знання всіх особливостей ринку нерухомості та наявність гарних управлінських навичок. Вища, освіта – обов'язкова умова.

 

Замовити зворотній дзвінок